Kategori: Aşk/Astroloji

Burçlar Eğer Yiyecek Olsaydı Ne Olurdu?

Burçlarla ilgili pek çok şey yazılır çizilir. Karakterlerinden tutun da, nelerden hoşlanıp nelerden hoşlanmadığına kadar.. Bazı zamanlarda da espriyle karışık yorumlar yapılır. Bu gün sizlere biraz espri, biraz eğlence olsun diye burçlarla ilgili bir makale hazırladım.

PAYLAŞ TWEET
25 Mart 2017
102

Mutlu Bir Evlilik İçin 14 Altın Kural

Tüm dünyada olduğu gibi, ülkemizde de boşanma oranı her geçen gün artıyor. Uzmanlara göre, evliliklerde ve ilişkilerde güven duygusu kaybedilmedikten sonra çözülemeyecek bir sorun yoktur. Mutlu bir evlilik için, iyi dinleyin, yenilikler yapın, güvendiğinizi belirtin ve birbirinize zaman ayırın.

PAYLAŞ TWEET
8 Şubat 2017
119

Kesinlikle Bir Araya Gelmemesi Gereken Burçlar

Burçların aşk uyumu diye bir konu var. Her burcun özelliği farklı olduğundan anlaşma olayı da her zaman mümkün olmuyor. Burçların aşk uyumu olması çiftlerin mükemmel olması için gerekli mi bilmem ama ister inanalım ister inanmayalım her defasında sırf meraktan da olsa okuyoruz işte.

PAYLAŞ TWEET
16 Ocak 2017
134

Aşkı Bitiren 5 Sebep

Aşk.. Dünyadaki en güzel ve en gizemli duygulardan bir tanesi. Birine deli gibi aşık oluyorsunuz ve aradan zaman geçtikçe aşkınızın bittiğini fark ediyorsunuz. Peki aşk neden bitiyor?

PAYLAŞ TWEET
2 Ocak 2017
147

Burçlara Göre Emoji İfadeleri

Burçlar bizler için bir nevi eğlence aracı. Ben de bu gün biraz eğlence olsun diye sizlere burçlara göre emoji ifadeleri hazırladım. Sizin emoji ifadeniz neymiş hadi bakalım.

PAYLAŞ TWEET
18 Aralık 2016
243

Hoşlandığınız Erkeğin İlgisi Çekebilmenin 5 Püf Noktası

Yalnızlık Allah’a mahsus. Kadın ya da erkek hiç fark etmiyor.. Mutlaka yanında bir nefes arıyor. Dünya da aşk üzerine kurulu olduğuna göre, birinden hoşlanıyor olmanız, o kişiyi özel bir yere koymanız gayet normal bir durum. Ama herkes hoşlandığı ya da sevdiği kişinin ilgisi çekmeyi başaramıyor maalesef..

PAYLAŞ TWEET
12 Aralık 2016
148

Burçların Kısa Kısa Özellikleri

Astroloji ve burçlar istesek de istemesek de hayatımızda o ya da bu şekilde var. Hepimiz bir burç haberi gördüğümüzde mutlaka bakarız. İnandığımızdan değil ama sırf meraktan bakarız. elbette bazı insanlar var.

PAYLAŞ TWEET
5 Aralık 2016
186

En Yalancı Burçlar Hangileri ?

Yalan söylemek elbette güzel bir şey değil. Bazı insanlar yalana alışmıştır ve yalan söylemeden duramaz. Bazıları durumu kurtarmak için mecburiyetten yalan söyler.

PAYLAŞ TWEET
13 Nisan 2016
208

Batıl İnançların Dinimizdeki Yeri

Batıl inançlar hemen hemen herkeste var olan bir durum. Hiç inanmıyorum diyenler bile fal baktırmak ya da burçları okumak gibi eylemlerde bulunuyor.

PAYLAŞ TWEET
15 Mart 2016
207

Kova Burcu Erkeklerin Güvenilmez Algılanmasının 8 Nedeni

Burçlara inanır mısınız ? Pek çok insan inansın ya da inanmasın, kendisinin burcu ve ilgi duyduğu kişinin burcu ile ilgili özellikleri okur ve bu konuda bilgi edinme isteği duyar. Belki de bu şekilde karşısındaki insan hakkında bir fikir edinmeye çalışır. Kova burcu erkekleri konusunda biz de sizler için bazı bilgiler derledik.

PAYLAŞ TWEET
5 Şubat 2016
165

İş Arkadaşınızla Sevgili Olmanızın 6 Sakıncası

İş arkadaşlığı aşka dönüşürse.. Ofis aşkı başlarsa.. Neler olur hiç düşündünüz mü ? İş arkadaşınızla aşk yaşamadan önce düşünmeniz gereken bazı önemli konular var. Belki,iş arkadaşınıza aşık oldunuz, onunla aşk yaşamak sizin için büyük bir macera ve heyecan anlamına geliyor.

PAYLAŞ TWEET
2 Ocak 2016
122

Bir Kadını Etkilemek İçin 9 Etkili Yöntem

Erkeklerin en çok konuştuğu şey kadınları anlayamamak. Kadınlar ne ister ? bu konular artık erkek konuşmalarında klişe haline geldi. Kadınları anlamak ve etkilemek aslına bakarsanız sandığınız kadar da zor bir şey değil. Beğendiğiniz bir kadına hislerinizi doğru bir şekilde anlatabilmeniz gerek.

PAYLAŞ TWEET
29 Kasım 2015
244

Dünya 15 Gün Boyunca Kararacak

NASA’dan tüm dünyayı yakından ilgilendiren bir haber geldi. 15 Kasım 2015 tarihinde tüm dünya 15 gün süre ile kararacak ve 15 gün sonra yeniden eski haline dönecek. Peki Dünyadaki bu kararmanın sebebi ne ?

PAYLAŞ TWEET
28 Ekim 2015
244

En İdeal Evlilik Yaşı Kaç ?

Her insan hayatının belli döneminde evliliği düşünür. Erken yaşlarda veya geç yaşlarda…

PAYLAŞ TWEET
11 Ağustos 2015
227

Kadınlar Neden Maço Erkek Sever ?

Maço erkek dye bir terim var. Aslında o terim kaba ve görüsüz,

PAYLAŞ TWEET
6 Ağustos 2015
281
Yeniler

Kuru Saçları Canlandıran Doğal Saç Bakım Maskesi

Saçlar kişilerin güzellik unsurlarından belkide en önemlisidir. Düzenli olarak saç bakımı yapmak saçlarınızın daha sağlıklı ve ışıl ışıl olmasın sağlar. Her saç tipi için farklı ve uygun bir saç bakımı uygulamak gerekir. Eğer yanlış saç bakımı uygularsanız saçlarınız güzelleşmek yerine daha kötü bir hal alabilir.

PAYLAŞ TWEET
18 Mart 2018
26

Er Rafi Ya Rafi Esmasının Anlamı ve Zikretmenin Faydaları

Kurna-ı Kerim mucizelerle dolu bir kitaptır. Bu mucizelerden bir tanesi de Allah (c.c.)’in yüce isimleridir. bu gün sizlere Allah (c.c.)’in yüce isimlerinden birisi olan ER-RAFİ/ER RAFi esmasının anlamındab-n ve zikretmenin faziletlerinden bahsetmek istiyorum. yıldızınız düşükse, mutsuz ve defresifseniz, sürekli uyku ve esneme hali mevcutsa, aile ilişkilerinde dışlanıyor ve sevilmediğinizi düşünüyorsanız, evrenizdekilerin size karşı sevgi ve saygı beslemediğini düşünüyorsanız ER RAFİ/YA RAFİ esması ile yardım isteyin.

PAYLAŞ TWEET
11 Şubat 2018
36

Evde Teraryum Yapımı

Son dönemlerin en gözde dekorasyon malzemelerinden bir tanesi, teraryum. Evlerinde biraz doğa esintisi bulundurmak isteyen ya da doğa özlemi çeken herkes için mutlaka ve mutlaka edinilmesi gereken bir muhteşem bir görsel.

PAYLAŞ TWEET
6 Ekim 2017
122

Demir Açısından Zengin Et Kaynaklı Besinler

Demir elementi vücudumuzun olmazsa olmazı. Demir elementinin eksik olması başta kansızlık olmak üzere, halsizlik, yorgunluk, saç dökülmesi gibi pek çok hastalığa da davetiye çıkarmaktadır. Demir elementini besinler yoluyla vücuda almak mümkündür.

PAYLAŞ TWEET
23 Temmuz 2017
59

Doğal Kaş Kalınlaştırma Yöntemleri

Kaşlar zamanla çeşitli nedenlerden dolayı dökülüp seyrekleşir. Kaşlarınızı kalınlaştırmak için ille de güzellik salonlarına gidip pahalı işlemler yapmanıza gerek yok. Evde uygulayacağınız pratik ve son derece etkili yöntemlerle dilediğiniz gibi kaşlarını gürleştirebilirsiniz.

PAYLAŞ TWEET
16 Temmuz 2017
107