Üzgünüz: Yazınız bulunamadı

Özür dilerim.. 404

Lütfen okuyun

Aradığınız yazının url si değişmiştir lütfen arama kısmına aradığınız konu hakkında bir kelime yazınız
Yeniler

Kova Burcu Erkeklerin Güvenilmez Algılanmasının 8 Nedeni

Burçlara inanır mısınız ? Pek çok insan inansın ya da inanmasın, kendisinin burcu ve ilgi duyduğu kişinin burcu ile ilgili özellikleri okur ve bu konuda bilgi edinme isteği duyar. Belki de bu şekilde karşısındaki insan hakkında bir fikir edinmeye çalışır. Kova burcu erkekleri konusunda biz de sizler için bazı bilgiler derledik.

PAYLAŞ TWEET
5 Şubat 2016
5

Dünyanın En Küçük 10 Ülkesi

Yer yüzünde pek çok ülke mevcut. Kimi ülkeler çok büyük yüz ölçümüne sahip olmasına rağmen, kimisi de ülkemizde il veya ilçelerden daha küçük. Dünyadaki topla ülke sayısı 196 adet. Bu 196 ülke içinde, en küçük ülkeler sıralamasında 10 adet ülke var.

PAYLAŞ TWEET
2 Şubat 2016
2

Son Yılların En Popüler Erkek İsimleri

Erkek bebeklerine isim bulmakta zorlanan anne ve babalar için hazırladığım bu makalemde, son yılların en gözde erkek isimleri ve anlamları konusunda sizlere bilgi vermek istedim. Önereceğimiz bazı isimler hem erkek, hem de kız çocuklarında kullanılabilen unisex isimler.

PAYLAŞ TWEET
30 Ocak 2016
3

Hangi Bitki Kürü Ne İçin Faydalıdır Ne Şekilde Kullanılır ?

Son dönemlerde bitkisel kürler oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaya başlandı. Bitkisel kürlerde önemli olan, doğru bir şekilde kullanmaktır. Yanlış kullanılan bitkisel kürler faydadan çok zarar getirecektir. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu Hangi bitki kürünün ne işe yaradığı ve kullanım şekillerinin nasıl olması gerektiği konusunda önemli bilgiler verdi. Ben de bu kürlerin doğru kullanımları ve hangi rahatsızlıklarda kullanıldığı konusunda siz değerli okurlarımızı bilgilendirmek istedim.

PAYLAŞ TWEET
29 Ocak 2016
31

Dedemin Fişi Filminin Tartışma Yaratan Fragmanı

Bir kaç gün önce vizyona giren ve vizyona girmesi ile birlikte pek çok eleştirinin hedefi olan Dedemin Fişi filmi, incelemeye alındı. Sebep ise, Kayseri sucuğunu küçük düşürücü ifadeler. Doğa Rutkay, Özge Borak,Onur Buldu, Erdem Yener, Alper Kul, İrem Sak gibi dev oyuncu kadrosuyla tüm dikkatleri üzerine çeken Dedemin Fişi filmi

PAYLAŞ TWEET
28 Ocak 2016
7