Üzgünüz: Yazınız bulunamadı

Özür dilerim.. 404

Lütfen okuyun

Aradığınız yazının url si değişmiştir lütfen arama kısmına aradığınız konu hakkında bir kelime yazınız
Yeniler

Dudakları Dolgunlaştırmanın Sihirli ve Doğal Yolu

Dolgun dudaklar pek çok kadının hayalidir. Özellikle de ince dudaklara sahip olan kadınlar için dolgun dudaklara sahip olma dileği oldukça fazladır. Dudakları dolgunlaştırmak için çeşitli dolgu malzemeleri ile dudaklara estetik operasyon yapılabilir.

PAYLAŞ TWEET
3 Ekim 2016
2

Eski Eldivenden Sincap Yapmaya Ne Dersinizz?

Eskimiş yıpranmış ya da artık modası geçmiş ve kullanılmayan eldivenler için harika bir önerim olacak sizlere. Eldivenden sincap yapımı. Bu sevimli sincabı ister çocuklarınıza oyuncak olarak ister sevdiklerinize armağan olarak, isterseniz de çantanızın kenarına şık bir anahtarlık olarak kullanmak mümkün.

PAYLAŞ TWEET
28 Eylül 2016
3

Çocuğun Zekasını Ölçmek İçin

Herkes çocuğunun zeki olmasını ister. Bunun için de pek çok kadın, hamileliği süresinde farklı bir beslenme programı uygulayabilir. Karnındaki bebeği ile konuşabilir ya da bebeğine müzik dinletebilir. Çocuk doğduğu andan itibaren onunla birlikte oynayabileceği yaş grubuna uygun zeka oyunları veya pek çok farklı işlem yapabilir.

PAYLAŞ TWEET
14 Ağustos 2016
6

Rüya Gördüğümüz Sırada Bedenimizde Neler Oluyor ?

Rüya görmek herkesin yaşadığı bir durumdur. Her ne kadar rüyaların gizemi çözülememiş olsa da, her gece mutlaka ruhumuz rüyalar alemine gider. Pek çoğumuz gördüğümüz rüyalar hatırlamayız. Ama mutlaka her gece rüya görürüz.

PAYLAŞ TWEET
11 Temmuz 2016
18

Rimel Sürme İşlemi Sırasında Yapılan 6 Hata

Rimel sürülmeden yapılmış bir makyaj asla tam bir makyaj sayılmaz. O sebeple de hem makyajı tamamlamak, hem de etkili bakışlara sahip olmak için mutlaka rimel kullanılması gerekir. Rimel sürme işlemini her kadın yapar.

PAYLAŞ TWEET
9 Haziran 2016
17