Yıpranmış Saçlar İçin Zeytinyağı Maskeleri

Saçların pek çok sebepten yıprandığı ve canlılığını kaybettiği bir gerçek. Genellikle hanımlar bu tür durumlarda saçların toparlanması için saçlarını kestirme yoluna giderler. Ama bunu ne kadar isteyerek yaptıkları tartışılır. Eğer saçlarınız yıpranmış ise ve kestirmek istemiyor iseniz mutlaka doğanın mucizevi bitkisel yararlarından faydalanmalısınız. Yıpranmış Saçlar İçin Zeytinyağı Maskeleri inanın saçlarınızda harikalar yaratacak ve saçlarınız eski sağlıklı, canlı günlerine geri dönecek. Bu gün sizler için  Yıpranmış Saçlara Doğal Bakım,Yıpranmış Saçlar İçin Bakım Önerileri,Zeytinyağının Saça Faydaları,Sıcak Zeytinyağı Maskesi,Sıcak Zeytinyağı Tedavisi,Sıcak Zeytinyağı Saç konularını içeren bir kaç öneri hazırladık. Saçlarımız, beslenmeden tutun da dış etkenler kadar pek çok şeyden etkilenir ve yıpranır. Güzelliğin en önemli unsurlarından bir tanesi olan saç da tıpkı cildimizi gibi bakım ve özen ister. Saçların zamanla yıpranması elbetteki çözümsüz bir sorun değildir. Bu gün sizlere yıpranmış saçlar için sıcak zeytinyağı tedavisi önerisinde bulunacağız..

zeytinyagi_ile_sac_bakimi

Yıpranmış Saçlara Doğal Bakım,Yıpranmış Saçlar İçin Bakım Önerileri, Zeytinyağının Saça Faydaları,Sıcak Zeytinyağı Maskesi,Sıcak Zeytinyağı Tedavisi,Sıcak Zeytinyağı Saç

Saçlarınıza zeytinyağı maskesi yaparken, hem sıcak olarak, hem de soğuk olarak uygulama imkanınız var. İlk önce soğuk zeytinyağı maskesi tarifini verelim. Ardından da sıcak zeytinyağı maskesi nasıl yapılır konusunda sizleri bilgilendirelim.

zeytin_yaginin_saca_faydalari

Zeytinyağı Saç Maskesi İçin Gerekli Malzemeler ;

  • 5 Çorba kaşığı zeytinyağı,
  • 2 yumurta sarısı,

Hazırlanışı ve Kullanım Şekli

Malzemeleri karıştırın ve iyice çırpın. Daha sonra saçınıza yedirin, köklerine masaj yaparak uygulayın. Varsa bone yardımıyla saçınızı örtün ve  20-30 dak. kadar bekleyin ve saçınızı saç tipinize uygun bir şampuan ve su ile temizleyin.

saca_sicak_yag_bakimi

Sıcak Zeytinyağı Maskesi İçin Gerekli Malzemeler ;

  •  5 çorba kaşığı zeytinyağı
  •  2 Çay kaşığı bal,

Hazırlanışı ve Kullanım Şekli

Zeytinyağını kaynatmadan biraz ısıtın, içerisine balı ekleyip karıştırın. Saç diplerine masaj yaparak yedirin.Bir bone veya sıcak su ile nemlendirilmiş havlu ile saçlarınızı sarıp, 20-30 dak. kadar bekledikten sonra saçlarınızı yıkayın.
Yıpranmış Saçlara Doğal Bakım,Yıpranmış Saçlar İçin Bakım Önerileri,Zeytinyağının Saça Faydaları,Sıcak Zeytinyağı Maskesi,Sıcak Zeytinyağı Tedavisi,Sıcak Zeytinyağı Saç.

Sağlıklı Saçlara Sahip Olmanın 10 Altın Kuralı

Kuru ve Yıpranmış Saçlar İçin Sıcak Yağ Tedavisi

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Yıpranmış Saçlar İçin Zeytinyağı Maskeleri” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar